LONDON Blanco mate 5x15 (EQ-21) 21052
LONDON Blanco mate 5x15 (EQ-21) 21052
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-21052 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | METRO Equipe |
| Rozměr | 5x15 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0000 ks |
| Hmotnost / ks | 0.1200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435081498057 |
| Taric | 69074000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Povrch | mat |
| Rozměr | 15 x 15 cm |
| Typ produktu | obklad |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
PORTOBELLO obklad Topo Scala 31,5x100 (1,26m2) PTB006
expedice do 7 dnů1 123 Kč
Při platbě předem pouze 1 064 Kč
PALATINO dlažba Ivory Rect. 59,1x119,1 (1,41m2) PTN007
expedice do 7 dnů1 123 Kč
Při platbě předem pouze 1 064 Kč

