LISA hydromasážní vana, 160x70x47cm, Highline Hydro-Air, chrom 57045
LISA hydromasážní vana, 160x70x47cm, Highline Hydro-Air, chrom 57045
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-86111.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 160x70x47 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 245.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 48.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729059981 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
40 205 Kč
Při platbě předem pouze 38 802 Kč
55 943 Kč
Při platbě předem pouze 53 991 Kč
70 279 Kč
Při platbě předem pouze 67 828 Kč
34 968 Kč
Při platbě předem pouze 33 748 Kč

