LINEX galerka s LED osvětlením, 100x70x15cm, bílá LX100-0030
LINEX galerka s LED osvětlením, 100x70x15cm, bílá LX100-0030
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LX100-0030 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LINEX |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x70x15 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 12.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 1366 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Oboustranná zrcadlová dvířka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 31.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913885563 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
RIWA otevřená police 20x70x15 cm, levá/pravá, bílá lesk RIW250-0030
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
RIWA otevřená police 20x70x15 cm, bílá lesk RIW200-0030
expedice do 7 dnů2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
Bezdotyková senzorová sada pro osvětlení galerky SZ700
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
RIWA otevřená police 30x70x15 cm, bílá lesk RIW300-0030
expedice do 7 dnů3 216 Kč
Při platbě předem pouze 2 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
AROWANA zrcadlo v rámu 1000x500mm, černá mat AWB1050
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
RETRO zrcadlo v dřevěném rámu 890x1150mm, starobílá 1687
na objednávku12 332 Kč
Při platbě předem pouze 11 472 Kč
RIWA galerka s LED osvětlením, 81x70x17cm, dub alabama RIW080-0022
expedice do 7 dnů9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
14 242 Kč
Při platbě předem pouze 13 248 Kč

