LILY hydromasážní vana, 170x70x39cm, Active Hydro-Air, chrom 57029
LILY hydromasážní vana, 170x70x39cm, Active Hydro-Air, chrom 57029
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72230.2010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x70x39 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 213.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 48.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729059820 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
COUVERT panel čelní 170x52cm, pravý 72860
expedice do 7 dnů3 053 Kč
Při platbě předem pouze 2 875 Kč
Mohlo by Vás zajímat
54 679 Kč
Při platbě předem pouze 52 771 Kč
40 790 Kč
Při platbě předem pouze 39 367 Kč
47 438 Kč
Při platbě předem pouze 45 783 Kč
49 846 Kč
Při platbě předem pouze 48 107 Kč

