LILY hydromasážní vana, 140x70x39cm, Active Hydro, chrom 57016
LILY hydromasážní vana, 140x70x39cm, Active Hydro, chrom 57016
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72201.1010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 140x70x39 cm |
| Délka | 1400 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 173.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 35.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729057208 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
34 649 Kč
Při platbě předem pouze 33 441 Kč
49 450 Kč
Při platbě předem pouze 47 725 Kč
64 689 Kč
Při platbě předem pouze 62 433 Kč
44 995 Kč
Při platbě předem pouze 43 426 Kč

