LILY hydromasážní vana, 130x70x39cm, Highline Hydro-Air, chrom 57015
LILY hydromasážní vana, 130x70x39cm, Highline Hydro-Air, chrom 57015
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-77511.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 130x70x39 cm |
| Délka | 1300 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 167.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 39.9100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729057192 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
44 806 Kč
Při platbě předem pouze 43 243 Kč
50 542 Kč
Při platbě předem pouze 48 779 Kč
41 744 Kč
Při platbě předem pouze 40 288 Kč
67 527 Kč
Při platbě předem pouze 65 172 Kč

