LIBERTA D nástěnná akrylátová vana 170x78x60cm, bílá 20392
LIBERTA D nástěnná akrylátová vana 170x78x60cm, bílá 20392
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x78x60 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 780 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 280.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Nástěnné |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 64.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729050780 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Doporučujeme přikoupit
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 718 Kč
Podobné zboží
VIVA D MONOLITH nástěnná stojící vana 170x75x60cm, bílá 89119M
expedice do 7 dnů38 691 Kč
Při platbě předem pouze 36 442 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PAGODA nástěnná vana litý mramor 170x85x58cm, hnědá mat
na objednávku57 267 Kč
Při platbě předem pouze 55 270 Kč
PAGODA nástěnná vana litý mramor 170x85x58cm, béžová mat
na objednávku57 267 Kč
Při platbě předem pouze 55 270 Kč
57 267 Kč
Při platbě předem pouze 55 270 Kč
52 365 Kč
Při platbě předem pouze 49 321 Kč


