LATUS VI umyvadlová skříňka 50x50x22cm, levá, dub alabama LT615-2222
LATUS VI umyvadlová skříňka 50x50x22cm, levá, dub alabama LT615-2222
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT615-2222 |
- Standardně dodáváno s úchytkou CT096C, rozteč uchycení 96 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SAPHO LATUS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x50x22 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Levé |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 9.1213 kg |
| EAN | 8590913940385 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
Příslušenství
3 406 Kč
Při platbě předem pouze 3 168 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, malá zátka, 30-45mm, chrom CV1008
expedice do 7 dnů357 Kč
Při platbě předem pouze 332 Kč
AGOS umývátko, litý mramor, 80x22cm, levé/pravé, bílá AS080
expedice do 7 dnů3 406 Kč
Při platbě předem pouze 3 168 Kč
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LARGO umyvadlová skříňka 41x60x35cm, bílá LA421
na objednávku9 320 Kč
Při platbě předem pouze 8 738 Kč
2 984 Kč
Při platbě předem pouze 2 776 Kč
9 053 Kč
Při platbě předem pouze 8 488 Kč
NATY umyvadlová skříňka 46,5x50x40cm, dub stříbrný NA053
na objednávku7 187 Kč
Při platbě předem pouze 6 738 Kč

