LATUS vanová baterie do podlahy, chrom 1102-10
LATUS vanová baterie do podlahy, chrom 1102-10
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LATUS |
| Výška | 1095 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 1080 mm |
| Hmotnost / ks | 11.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913821691 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
| Tvar baterie | Hranatý |
Příslušenství
1 432 Kč
Při platbě předem pouze 1 325 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
23 383 Kč
Při platbě předem pouze 21 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
35 595 Kč
Při platbě předem pouze 33 112 Kč
35 595 Kč
Při platbě předem pouze 33 112 Kč
VIENNA vanová baterie do podlahy, bronz VO021BR
na objednávku90 807 Kč
Při platbě předem pouze 84 472 Kč
22 265 Kč
Při platbě předem pouze 20 712 Kč

