LATUS stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat 1102-73B
LATUS stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat 1102-73B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Výška | 125 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 1.7500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913943676 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", černá mat SL115
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ANTEA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom/zlato 3182
expedice do 7 dnů4 377 Kč
Při platbě předem pouze 4 072 Kč
SOLARIS stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat WD003B
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
ULTRASAN stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat UT003VB
expedice do 7 dnů5 109 Kč
Při platbě předem pouze 4 797 Kč
BEBÉ stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom BB003
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč

