LATUS podomítková sprchová termostatická baterie vč. sprchy, 2/3 výstupy, chrom 1102-45
LATUS podomítková sprchová termostatická baterie vč. sprchy, 2/3 výstupy, chrom 1102-45
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LATUS |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 125 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy, 3 výstupy |
| Hmotnost / ks | 2.9500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913918933 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramínko kulaté, 380mm, chrom 1205-16
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, nerez lesk MS563
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KIMURA podomítkový sprchový set s termostatickou baterií, box, 3 výstupy, chrom 60983
expedice do 7 dnů16 006 Kč
Při platbě předem pouze 15 030 Kč
Podomítkový sprchový set s termostatickou baterií a držákem ruční sprchy, chrom MB453-01
na objednávku19 844 Kč
Při platbě předem pouze 18 634 Kč


