LATUS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat 1102-78B
LATUS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat 1102-78B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913943690 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, černá mat SI415
expedice do 7 dnů1 565 Kč
Při platbě předem pouze 1 456 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
VERSI podomítková umyvadlová baterie, bronz RV018/18
expedice do 7 dnů9 107 Kč
Při platbě předem pouze 8 472 Kč
BEBÉ podomítková umyvadlová baterie, zlato BB018/17
expedice do 7 dnů14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
GINKO podomítková umyvadlová baterie, černá mat 1101-07B
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
MIXONA podomítková umyvadlová baterie, chrom MG008
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč

