LATUS podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, chrom 1102-46-01
LATUS podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, chrom 1102-46-01
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 75 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.0550 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913948473 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
LATUS podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, chrom 1102-40-01
expedice do 7 dnů5 068 Kč
Při platbě předem pouze 4 759 Kč
Mohlo by Vás zajímat


