Prádelní koš do skříně 310x500x230mm, suchý zip, černá UPK350B
Prádelní koš do skříně 310x500x230mm, suchý zip, černá UPK350B
- Určený pro policové doplňkové skříňky v rozměru 35x140x30 cm
- Větší využití prostoru skříňky a možnost odkládání i malého prádla (kapesníky, ponožky apod.) oproti drátěnému koši na prádlo
- Instalace a vyjmutí koše je snadné díky použití suchých zipů
- Vyroben z pevné látky šedé barvy (35 % bavlna, 65 % polyester), lze prát v pračce na 60 °C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 31x50x23 cm |
| Šířka | 310 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Černá |
| EAN | 8590913890277 |
| Taric | 63079010 |
| Hmotnost / ks | 1.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| BARVA | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Mohlo by Vás zajímat
Prádelní koš do skříně 310x500x230mm, suchý zip, šedá UPK350
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Prádelní koš do skříně 310x570x230mm, suchý zip, šedá UPE600
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč


