LARISSA háček, černá/zlato mat WS101BG 59066
LARISSA háček, černá/zlato mat WS101BG 59066
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WS101BG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 54x54x56 mm |
| Šířka | 54 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hloubka | 56 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háček |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.1460 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997600 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Kioto-F Sprchová zástěna s rámem 95 x 202 cm, 8 mm průhledná, kartáčované zlato - 800-095-104-55-00
expedice do 10 dnů6 864 Kč
Sprchový kout Mexen Mist-B s výklopným mechanismem 90 x 85 cm, průhledný, zlatý - 8A2T-090-085-50-00
expedice do 10 dnů9 009 Kč
Mexen Kioto Sprchová zástěna 110 x 30 cm, průhledná, bílá - 800-110-212-20-00-030
expedice do 10 dnů7 150 Kč
Mexen Lima skládací sprchový kout 75 x 120 cm, transparentní, chrom - 856-075-120-01-00
expedice do 10 dnů8 504 Kč

