LARCHWOOD obklad Ipe 30x90 (1,08m2)
LARCHWOOD obklad Ipe 30x90 (1,08m2)
| Výrobce: | Výrobce: BALDOCER |
| Kód: | Kód: UBC-LWD003 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | BALDOCER |
|---|---|
| Série | LARCHWOOD |
| Rozměr | 30x90 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná |
| Povrch | Mat, Reliéfní povrch |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0800 m2 |
| Počet ks v balení | 4 |
| Tloušťka | 10.50 mm |
| Hmotnost / m2 | 18.9815 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8433019221043 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | dřevodekor |
| Povrch | mat |
| Rozměr | 30 x 90 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
58 368 Kč
Při platbě předem pouze 56 332 Kč
107 491 Kč
Při platbě předem pouze 103 742 Kč
62 720 Kč
Při platbě předem pouze 60 532 Kč
62 771 Kč
Při platbě předem pouze 60 582 Kč

