KVADRA SLIM obdélníková vana 180x80x47cm, bílá 17611S
KVADRA SLIM obdélníková vana 180x80x47cm, bílá 17611S
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-17611S |
Dostupnost:
na objednávku
- Podmínkou záruky na produkt je použití doporučeného typu podstavce.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 180x80x47 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 260.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Oboustranná, Výška okraje 18 mm (SLIM) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 25.7750 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729083603 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
expedice do 7 dnů
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
INFINITI dvouprvková páková baterie na okraj vany, chrom IF100
expedice do 7 dnů6 269 Kč
Při platbě předem pouze 5 832 Kč
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 718 Kč
UNIVERSAL sedák na vanu, 80x25 cm, černá 73259
na objednávku2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 584 Kč
GO dvouprvková termostatická baterie na okraj vany, chrom TH100
expedice do 7 dnů6 785 Kč
Při platbě předem pouze 6 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč

