KVADRA obdélníková vana s konstrukcí 180x80x47cm, bílá 17711
KVADRA obdélníková vana s konstrukcí 180x80x47cm, bílá 17711
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-17711 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 180x80x47 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 260.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Oboustranná, Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení obsahuje | Kovová podpěrná konstrukce |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 27.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729040385 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KRYSTA obdélníková vana 180x80x39cm, bílá 71710
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 902 Kč
VIVA D nástěnná akrylátová vana 175x80x47cm, bílá 89119
na objednávku11 429 Kč
Při platbě předem pouze 10 765 Kč
MARLENE obdélníková vana 180x80x48cm, bílá 72034
expedice do 7 dnů14 749 Kč
Při platbě předem pouze 13 892 Kč
KRYSTA SLIM obdélníková vana 180x80x39cm, bílá 71710S
na objednávku11 343 Kč
Při platbě předem pouze 10 684 Kč


