KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená spodní hrana, bílá mat 94229109
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená spodní hrana, bílá mat 94229109
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94229109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x16x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 24.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937819327 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Vega vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 100 cm, černý vzor 550118080X9510007070
expedice do 10 dnů9 572 Kč
Mexen Cube vana 180x80cm panel + zástěna 70 cm, transparent, chrom 550518080X9507000001
expedice do 10 dnů8 860 Kč
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 50 cm, průhledná, zlatá 550118080X9505000050
expedice do 10 dnů8 504 Kč
Mexen Vega vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 70 cm, černý vzor 550118080X9507007070
expedice do 10 dnů8 938 Kč


