KUBE X keramické umyvadlo 50x37cm, bez otvoru, bílá mat 9447009
KUBE X keramické umyvadlo 50x37cm, bez otvoru, bílá mat 9447009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9447009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x16x37 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 11.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015168482 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
KUBE X/NORM čelní držák ručníků 50cm, chrom PASAND50
na objednávku3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
137 Kč
Při platbě předem pouze 130 Kč
708 Kč
Při platbě předem pouze 653 Kč
RAV SLEZÁK perlátor M22x1 - spořící - 8 l MA0021
expedice do 7 dnů104 Kč
Při platbě předem pouze 97 Kč


