KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94859009
KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94859009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94859009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 45x15x35 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 11.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016138 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, černá mat 94859026
na objednávku9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč
SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 50x38cm, bílá ExtraGlaze 903711
expedice do 7 dnů7 645 Kč
Při platbě předem pouze 7 112 Kč
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč


