KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, bez otvoru, černá mat 9424026
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, bez otvoru, černá mat 9424026
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9424026 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 33.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018163 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
13 063 Kč
Při platbě předem pouze 12 152 Kč
15 213 Kč
Při platbě předem pouze 14 152 Kč
16 847 Kč
Při platbě předem pouze 15 672 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč


