KUBE X keramické dvojumyvadlo 120x47cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá mat 94259009
KUBE X keramické dvojumyvadlo 120x47cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá mat 94259009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94259009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 34.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015167508 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické dvojumyvadlo 120x47cm, bílá mat 9425109
na objednávku27 253 Kč
Při platbě předem pouze 25 352 Kč
16 847 Kč
Při platbě předem pouze 15 672 Kč


