Krytka přepadu Ø 30mm, černá mat
Krytka přepadu Ø 30mm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ND1601B |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 31 mm |
| Výška | 31 mm |
| Hloubka | 14 mm |
| Průměr | 31 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118517 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
2 620 Kč
na objednávku
Mohlo by Vás zajímat
5 034 Kč
Omnires FRESH FR7138ROCR Podomítková termostatická vanová/sprchová baterie, chrom
expedice do 14 dnů3 185 Kč

