KRYSTA hydromasážní vana, 180x70x39cm, Highline Hydro, chrom 56990
KRYSTA hydromasážní vana, 180x70x39cm, Highline Hydro, chrom 56990
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72906.5010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 180x70x39 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 200.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 42.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055693 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
48 822 Kč
Při platbě předem pouze 47 119 Kč
55 031 Kč
Při platbě předem pouze 53 112 Kč
49 011 Kč
Při platbě předem pouze 47 302 Kč
53 518 Kč
Při platbě předem pouze 51 651 Kč

