KRYSTA hydromasážní vana, 180x70x39cm, Highline Hydro-Air, chrom 56991
KRYSTA hydromasážní vana, 180x70x39cm, Highline Hydro-Air, chrom 56991
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72906.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 180x70x39 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 200.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 49.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055709 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
47 988 Kč
Při platbě předem pouze 46 314 Kč
90 266 Kč
Při platbě předem pouze 87 117 Kč
65 962 Kč
Při platbě předem pouze 63 661 Kč
49 011 Kč
Při platbě předem pouze 47 302 Kč

