Koupelnový set NATY 50, bílá KSET-008
Koupelnový set NATY 50, bílá KSET-008
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-008 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 27.8700 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913902437 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Sestava | ano |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
15 532 Kč
Při platbě předem pouze 14 448 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LATUS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom 1102-72
expedice do 7 dnů3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", chrom SL111
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 30-45mm, chrom CV1007
expedice do 7 dnů383 Kč
Při platbě předem pouze 356 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LATUS IV umyvadlová skříňka 49,5x50x25cm, antracit matný
expedice do 7 dnů4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč
11 791 Kč
Při platbě předem pouze 10 968 Kč
4 653 Kč
Při platbě předem pouze 4 363 Kč
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč


