Koupelnový set FILENA 120, bílá mat KSET-061 KSET-061
Koupelnový set FILENA 120, bílá mat KSET-061 KSET-061
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-061 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 1200 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/dýha |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená, Zrcadla s policí |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 9.60 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Životnost (LED) | 50000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 65.1800 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913953804 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ montáže | závěsné |
Příslušenství
185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
URBINO umyvadlový sifon šetřící místo s Click Clack, zátka chrom, 5/4", bílá 151.133.0
expedice do 7 dnů634 Kč
Při platbě předem pouze 598 Kč
LUCREZIA dávkovač mýdla na postavení, keramika LC80
expedice do 7 dnů469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", chrom SL111
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Rea Oval podomítková vanová baterie, zlatá REA-B5125
expedice do 12 dnů3 040 Kč
Při platbě předem pouze 2 918 Kč
Franke FC 5523.501 ATLAS NEO SENSOR 115.0625.523
na objednávku17 424 Kč
Při platbě předem pouze 15 682 Kč

