Koupelnová stolička, bambus AE865
Koupelnová stolička, bambus AE865
- Výšková nastavitelnost: 376-476 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 458x476x413 mm |
| Šířka | 458 mm |
| Výška | 476 mm |
| Hloubka | 413 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dřevo |
| Materiál | Bambus, Hliník |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Na postavení |
| Nosnost | 180.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 3.6600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913846700 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bambus |
Podobné zboží
Koupelnová stolička koupelnová, bambus A00502081
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FINEZZA dlažba Oro Natural 60x120 (1,44m2) FEZ004
expedice do 7 dnů841 Kč
Při platbě předem pouze 797 Kč
FINEZZA dlažba Bianco Natural 60x120 (1,44m2) FEZ003
expedice do 7 dnů841 Kč
Při platbě předem pouze 797 Kč
FINEZZA dlažba Bianco Pulido 60x120 (1,44m2) FEZ001
expedice do 7 dnů1 029 Kč
Při platbě předem pouze 975 Kč
FINEZZA dlažba Oro Pulido 60x120 (1,44m2) FEZ002
expedice do 7 dnů1 029 Kč
Při platbě předem pouze 975 Kč


