KORANA stojánková dřezová baterie, chrom
KORANA stojánková dřezová baterie, chrom
Vlastnosti
| Značka | SAMONA |
|---|---|
| Série | KORANA |
| 3D model | ANO |
| Výška | 356 mm |
| Hloubka | 219 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 253 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.4350 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947926 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Barva baterie | chrom |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Cubik vana 160x70 cm s panelem a zástěnou 50 cm, černý vzor 550316070X9505007077
expedice do 10 dnů7 869 Kč
Mexen Vega vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 80 cm, černý vzor 550118080X9308017077
expedice do 10 dnů9 071 Kč
Mexen Cubik vana 170x70cm panel + zástěna 80 cm, průhledná, černá 550317070X9508000070
expedice do 10 dnů8 437 Kč
Mexen Cube vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 90 cm, černý vzor 550518080X9509007070
expedice do 10 dnů9 428 Kč

