KIRKÉ WHITE podomítková sprchová baterie, 1 výstup, bílá páčka, chrom KI41BC
KIRKÉ WHITE podomítková sprchová baterie, 1 výstup, bílá páčka, chrom KI41BC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ WHITE |
| Šířka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.9100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913838972 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
EPOCA ruční sprcha, 210mm, mosaz/chrom DOC101
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
ANTEA držák sprchy s vyústěním, chrom 981R1 56439
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Držák sprchy kulatý otočný, s vyústěním, chrom SUP4B
expedice do 7 dnů851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč
Bidetová sprška retro s hadicí a držákem spršky s vyústěním, chrom 9101
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 747 Kč
ALCA APZ16-850 Wall - Podlahový žlab s okrajem pro plný rošt a s pevným límcem ke stěně
expedice do 4 dnů8 367 Kč

