KIRKÉ stojánková umyvadlová baterie s výpustí, bronz KI02B
KIRKÉ stojánková umyvadlová baterie s výpustí, bronz KI02B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 166 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Výška výtoku | 83 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913838743 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", bronz 2020BRO
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, progresivní kartuše, bílá mat DB714
na objednávku5 719 Kč
Při platbě předem pouze 5 320 Kč
SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato mat PY03/19
expedice do 7 dnů6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 152 Kč
Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, Retro, bronz KI41B-01
expedice do 7 dnů5 888 Kč
Při platbě předem pouze 5 529 Kč
4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč

