KIRKÉ stojánková bidetová baterie s výpustí, bronz KI03B
KIRKÉ stojánková bidetová baterie s výpustí, bronz KI03B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Výška | 166 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913838767 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", bronz 2020BRO
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
VERSI stojánková bidetová baterie, chrom RV003
na objednávku4 377 Kč
Při platbě předem pouze 4 072 Kč
4 520 Kč
Podomítkový bidetový ventil s regulátorem teploty a bidetovou sprškou, chrom JS121-01
expedice do 7 dnů4 125 Kč
Při platbě předem pouze 3 873 Kč
VERSI podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, chrom RV013
expedice do 7 dnů4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč

