KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 1 výstup, bronz KI41B
KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 1 výstup, bronz KI41B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Šířka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913838828 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, bronz FLE10BR
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, bronz 981M6
expedice do 7 dnů1 496 Kč
Při platbě předem pouze 1 392 Kč
ANTEA ruční sprcha, 180mm, mosaz/bronz DOC26
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 422 Kč
Při platbě předem pouze 8 847 Kč
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat UT042B
expedice do 7 dnů4 502 Kč
Při platbě předem pouze 4 227 Kč
8 438 Kč
Při platbě předem pouze 7 923 Kč
SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat PY42/15
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč

