KIRKÉ nástěnná sprchová baterie, zlato KI11Z
KIRKÉ nástěnná sprchová baterie, zlato KI11Z
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI11Z |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 164 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Hmotnost / ks | 1.8300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913844874 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, zlato FLE10ZL
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SPY nástěnná sprchová baterie, zlato mat PY11/19
expedice do 7 dnů6 441 Kč
Při platbě předem pouze 5 992 Kč
PAX nástěnná sprchová baterie, chrom XA11
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
VIENNA nástěnná sprchová baterie, chrom VO011
na objednávku7 645 Kč
Při platbě předem pouze 7 112 Kč
TURSI nástěnná sprchová baterie, černá mat TI011B
expedice do 7 dnů5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč

