KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 1 výstup, páčka krystal, zlato KI41KZ
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 1 výstup, páčka krystal, zlato KI41KZ
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI41KZ |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šířka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.9200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864537 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 816 Kč
Při platbě předem pouze 11 096 Kč
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
3 551 Kč
Při platbě předem pouze 3 334 Kč
8 438 Kč
Při platbě předem pouze 7 923 Kč

