KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 1 výstup, páčka krystal, bronz KI41KB
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 1 výstup, páčka krystal, bronz KI41KB
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI41KB |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šířka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.9200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864520 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
ANTEA držák sprchy s vyústěním, bronz 981R6 56441
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, bronz FLE10BR
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
3 460 Kč
Při platbě předem pouze 3 249 Kč
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, černá mat/chrom UT043BC
na objednávku9 709 Kč
Při platbě předem pouze 9 117 Kč
DREAMART podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom DA042
expedice do 7 dnů3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč

