KIRKÉ CRYSTAL nástěnná baterie, páčka krystal, chrom KI15KC
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná baterie, páčka krystal, chrom KI15KC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šířka | 216 mm |
| Výška | 252 mm |
| Hloubka | 265 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.0300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864605 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
533 Kč
Při platbě předem pouze 502 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
Volně stojící rohová vana Mexen Silo, pravá, s drážkou, 170 x 80 cm, bílá/šedá, chromovaný přepad - 52891708062P-01
expedice do 10 dnů20 735 Kč

