KIRKÉ CRYSTAL nástěnná baterie, páčka krystal, bronz KI15KB
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná baterie, páčka krystal, bronz KI15KB
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI15KB |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šířka | 216 mm |
| Výška | 252 mm |
| Hloubka | 265 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.0300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864612 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Příslušenství
533 Kč
Při platbě předem pouze 502 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
ANTEA nástěnná baterie, horní ramínko, bronz 3366
expedice do 7 dnů4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
ESPADA nástěnná dřezová baterie, chrom ES15
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
KIRKÉ BLACK nástěnná baterie, černá páčka, chrom KI15NC
na objednávku3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč

