KIRKÉ BLACK stojánková bidetová baterie s výpustí, černá páčka, chrom KI03NC
KIRKÉ BLACK stojánková bidetová baterie s výpustí, černá páčka, chrom KI03NC
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI03NC |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ BLACK |
| Výška | 182 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931710 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chrom, pár NOV76MAC
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
VIVA L asymetrická vana 175x80x47cm, černá mat 70119.21
na objednávku18 051 Kč
Při platbě předem pouze 17 002 Kč
VIVA L asymetrická vana 175x80x47cm, šedá 70119.30
na objednávku15 643 Kč
Při platbě předem pouze 14 734 Kč
BESCO vana AVITA SLIM PLUS 180 (1800x800 mm), levé provedení, bez nožiček VANAVIT18SLIMLP
na objednávku10 382 Kč
23 005 Kč
Při platbě předem pouze 21 668 Kč

