Keramické umývátko 51x22cm, bílá 10TP70051
Keramické umývátko 51x22cm, bílá 10TP70051
| Výrobce: | Výrobce: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10TP70051 |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 51x16x21,5 cm |
| Šířka | 510 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 215 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963322 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm kulatý, chrom CV1003
expedice do 7 dnů529 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat
45 511 Kč
Při platbě předem pouze 43 924 Kč
49 261 Kč
Při platbě předem pouze 47 542 Kč
44 359 Kč
Při platbě předem pouze 42 811 Kč
79 395 Kč
Při platbě předem pouze 76 626 Kč


