Keramická sprchová vanička, obdélník 200x90x2cm, agave mat
Keramická sprchová vanička, obdélník 200x90x2cm, agave mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46200904 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 200x90x2 cm |
| Délka | 2000 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353438 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
2 890 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
ALCA M772 THIN - Ovládací tlačítko pro předstěnové instalační syst., chrom-mat/chrom-lesk
expedice do 4 dnů1 680 Kč
Pneumatické splachovací tlačítko Mexen Fenix Air 10 XS, matný chrom - 6A1002
expedice do 10 dnů1 111 Kč
Předstěnová instalace Mexen Fenix Slim s WC Rico a sedátkem S-F, šedá matná 61030724071
expedice do 10 dnů10 352 Kč

