Keramická sprchová vanička, obdélník 200x100x2cm, agave mat
Keramická sprchová vanička, obdélník 200x100x2cm, agave mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46201004 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 200x100x2 cm |
| Délka | 2000 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 77.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353469 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | šedá |
| Materiál | keramika |
Příslušenství
2 890 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Felix vanová zástěna jednokřídlá 70 x 140 cm, transparentní, zlatá 890-070-001-50-00
expedice do 10 dnů2 852 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, grafit, kartáčované zlato - 895-070-000-03-40-55
expedice do 10 dnů3 900 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, grafitová, černá - 895-070-000-00-40-70
expedice do 10 dnů2 659 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, grafit, kartáčovaný nikl - 895-070-000-00-40-97
expedice do 10 dnů3 003 Kč

