Keramická sprchová vanička, obdélník 170x80x2cm, creta mat
Keramická sprchová vanička, obdélník 170x80x2cm, creta mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46170808 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 170x80x2 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 48.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353322 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
2 790 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, černý vzor, chrom 895-070-000-00-70-01
expedice do 10 dnů2 659 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, černý vzor, bílá - 895-070-000-00-77-20
expedice do 10 dnů2 659 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, mráz, růžové zlato - 895-070-000-00-30-60
expedice do 10 dnů3 003 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, černý vzor, zlatá 895-070-000-00-77-50
expedice do 10 dnů2 771 Kč

