Keramická sprchová vanička, obdélník 170x80x2cm, agave mat
Keramická sprchová vanička, obdélník 170x80x2cm, agave mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46170804 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 170x80x2 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 48.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353315 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
2 890 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 75 cm, transparent, chrom 550118080X9007510100
expedice do 10 dnů9 283 Kč
Mexen Vega vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 90 cm, černý vzor 550118080X9509007070
expedice do 10 dnů9 361 Kč
Mexen Cube vana 180x80cm panel + zástěna 80 cm, transparent, chrom 550518080X9008020100
expedice do 10 dnů9 572 Kč
Mexen Vega vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 70 cm, černý vzor 550118080X9507007077
expedice do 10 dnů8 938 Kč

