Keramická sprchová vanička, obdélník 170x70cm, bílá mat 46170709
Keramická sprchová vanička, obdélník 170x70cm, bílá mat 46170709
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46170709 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 170x70x2 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 43.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015168192 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | keramika |
Doporučujeme přikoupit
2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
31 811 Kč
Při platbě předem pouze 30 702 Kč
30 048 Kč
Při platbě předem pouze 29 000 Kč
29 808 Kč
Při platbě předem pouze 28 768 Kč
79 034 Kč
Při platbě předem pouze 76 277 Kč

