Keramická sprchová vanička, obdélník 140x80x2cm, bílá mat 46140809
Keramická sprchová vanička, obdélník 140x80x2cm, bílá mat 46140809
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46140809 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 140x80x2 cm |
| Délka | 1400 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015168130 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | keramika |
Doporučujeme přikoupit
2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Kioto+ Sprchová zástěna s poličkou 80 x 200 cm, zrcadlo, kartáčovaný nikl - 800-080-121-97-50
expedice do 10 dnů7 794 Kč
Mexen Lunar Sprchová zástěna levá 50 x 200 cm, 8 mm průhledná, růžové zlato - 830-050-000-60-00-L
expedice do 10 dnů4 076 Kč
3 579 Kč
Při platbě předem pouze 3 384 Kč
Mexen Kyoto volně stojící sprchová stěna 130 x 200 cm, černý vzor 8 mm, broušené zlato - 800-130-002-55-77
expedice do 10 dnů6 721 Kč

