Keramická sprchová vanička, obdélník 120x90x2cm, creta mat
Keramická sprchová vanička, obdélník 120x90x2cm, creta mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46120908 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 120x90x2 cm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 38.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353148 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | béžová |
| Materiál | keramika |
Příslušenství
2 790 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Cube vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 70 cm, černý vzor 550518080X9507007070
expedice do 10 dnů9 005 Kč
Mexen Cube vana 180x80cm panel + zástěna 70 cm, průhledná, zlatá 550518080X9507000050
expedice do 10 dnů8 938 Kč
Mexen Cube vana 180x80cm panel + zástěna 100 cm, průhledná, černá 550518080X9510000070
expedice do 10 dnů9 428 Kč
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 80 cm, průhledná, černá 550118080X9008027000
expedice do 10 dnů9 639 Kč

