Keramická sprchová vanička, obdélník 120x80x2cm, cenere mat
Keramická sprchová vanička, obdélník 120x80x2cm, cenere mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46120817 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 120x80x2 cm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353124 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | šedá |
| Materiál | keramika |
Příslušenství
2 790 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
KIRKÉ stojánková bidetová baterie s výpustí, bronz KI03B
expedice do 7 dnů3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato PY03/17
expedice do 7 dnů6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 152 Kč

