Keramická sprchová vanička, obdélník 100x80x2cm, cenere mat
Keramická sprchová vanička, obdélník 100x80x2cm, cenere mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46100817 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 100x80x2 cm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353032 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | šedá |
| Materiál | keramika |
Příslušenství
2 790 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
60 991 Kč
Při platbě předem pouze 58 864 Kč
47 438 Kč
Při platbě předem pouze 45 783 Kč
37 264 Kč
Při platbě předem pouze 35 964 Kč
33 703 Kč
Při platbě předem pouze 32 528 Kč

